Zápis do 1. třídy

čtvrtek 15. dubna 2021 – čtvrtek 22. dubna 2021

A. FORMÁLNÍ ČÁST ZÁPISU

Milí rodiče,

zápisy do první třídy proběhnou bez přítomnosti dětí ve škole v termínu 15.4.2021 -22.4. 2021. Potřebné dokumentace tedy můžete zaslat do školy datovou schránkou, emailem (s elektronickým podpisem), poštou, vložit do schránky u vchodu školy nebo se dostavit s dokumenty osobně do školy, po telefonické domluvě na  telefonním čísle :  774 912 013 .

CO JE NUTNÉ VYPLNIT

1. Žádost o přijetí (vyplňte zde)

Žádost můžete vyplnit a stáhnout zde v elektronické podobě ( a následně vytisknout doma) nebo si je můžete vyzvednou v tištěné podobě ve schránce u školy (vedle vchodu) .

Pokud žádáte o odklad, je třeba kromě žádosti o přijetí vyplnit ještě žádost o odklad  a přiložit doporučení PPP nebo SPC.

1.  Žádost o odklad ( vyplňte zde)

Pokud žádáte o předčasné zaškolení dítěte, je třeba postupovat takto :

1. U dětí , které dosáhnou 6 let věku od 1.9. -31.12. 2021 je nutné doložit vyjádření školského poradenského pracoviště (např.PPP) + žádost o přijetí.

2. U dětí, které dosáhnou 6 let věku od 1.1. – 30.6. 2022 je nutné doložit vyjádření školského poradenského pracoviště i odborného lékaře (např. pediatra)+ žádost o přijetí.

Pokud zasíláte dokumenty datovou schránkou, emailem s elektronickým podpisem nebo poštou je třeba přiložit i kopii rodného listu. Při osobním setkání je třeba předložit občanský průkaz a rodný list.

Datová schránka školy: r6pmnmv

E-mail : zsmnisi@zsmnisi.cz

Tel.: 774 912 013

Po ukončení zápisu obdrží všichni sms zprávu, ve které bude kód dítěte, pod kterým bude Vaše dítě příp. uvedeno v seznamu přijatých dětí na stránkách naší školy. Děti, které budou mít odklad nebo nebudou přijaty, dostanou rozhodnutí písemně.

B) MOTIVAČNÍ ČÁST ZÁPISU

Protože jsme si vědomi, že zápis do 1.ročníku je pro všechny děti velká událost a nechceme, aby děti o tuto událost přišly, proběhne pro všechny děti dodatečné setkání, které bude mít formu motivačního zápisu, jakmile to situace dovolí. Proběhne také společné setkání s paní učitelkou a ostatními spolužáky ještě před nástupem do první třídy.

Pokud máte pochybnosti o tom, zda Vaše dítě potřebuje odklad, nebo má jakékoliv jiné individuální potřeby, určitě nám zavolejte, domluvíme si osobní setkání.

Pro jakékoli informace, které Vás zajímají o naší škole nebo které se týkají zápisu, můžete volat na č. 774 912 013 nebo napsat na e-mail  i.bacova@zsmnisi.cz.

Těšíme se na Vás.

Předchozí stránka: Školní život Následující stránka: Proč k nám