Co všechno sbíráme

- starý papír

Kontejnery jsou přistaveny na parkovišti u hřbitova.

- baterky a drobné elektrospotřebiče

- vršky od Pet lahví

- staré mobily

- cartridge a tonery

Naše škola se zapojila do projektu Recyklohraní, jehož cílem je realizace zpětného odběru baterií a elektrozařízení. Díky Recyklohraní šetří naše škola životnímu prostředí řadu surovin. Program Recyklohraní nejenže vzdělává a motivuje naše žáky v oblasti ekologie, ale přináší také možnost přímo přispět k ochraně životního prostředí. Žáci v rámci projektu odevzdávají k recyklaci vysloužilé spotřebiče a baterie. Výsledky studie jednoznačně prokazují, že zpětný odběr elektrozařízení, i těch nejmenších, má nezanedbatelný pozitivní dopad na životní prostředí. Více informací o tomto projektu naleznete zde.

Sběr plastových vršků

Naše škola  se v letošním školním roce  opět zapojila do sběru plastových vršků.  Sběrem můžete tentokrát pomoci Elišce Němcové, která je žačkou naší školy. Nádoba, do které sbíráme vršky, je umístěna v chodbě naší školy.