MNIŠANSKO - VLČOVICKÝ GEOCACHING

Abyste se drželi fit, poznali trochu přírodu a okolí svého bydliště, rádi bychom Vás pozvali na příjemné procházky. Jde o cesty, na kterých budete nalézat tzv. "kešky", které jsme Vám rozmístili do okolí Mniší a Vlčovic. Hledejte plastové krabičky s čísly 1 – 12. Uvnitř  na Vás čeká pár lehkých úkolů. Po vyluštění zapište  správnou  odpověď do své tajenky. Krabičku – kešku vraťte, prosím,  zpátky na své místo.

Mapu a křížovku si můžete stáhnout z níže uvedených odkazů nebo vyzvednout z boxu u naší školy. Pozor! Z důvodu výkopových prací je box umístěn u předních dveří!

Ti, kteří naleznou všech dvanáct kešek a správně vyluští tajenku se mohou těšit na sladkou odměnu.

Pokud budete mít nějaké dotazy, či nesrovnalosti,  piště o pomoc na  e-mail  kesky@zsmnisi.cz. Na tento e-mail rovněž zasílejte Vaše fotografie z hledání a také vyluštěnou tajenku.

Věříme, že se Vás zúčastní co největší množství.

Příjemnou zábavu

Aktualizované informace

Jestliže jdete podle GPS souřadnic, zkuste hledat v okolí asi 10 metrů od místa, kam vás dovede navigace.

Keška č.4 má nové místo - aktualizovaná mapa

Křížovka s úkoly

Aktualizovaná mapa google.

Během zítřka (úterý) budou aktualizované i tištěné mapy u školy!

Předchozí stránka: Proč k nám