články

14.12.2019

Matematická soutěž – „NEBOJTE SE MATEMATIKY“

Ve středu 11.12. se čtyři žáci naší školy ze 4. a 5. třídy (Jáchym B., Pavel H., Marek Š. a Terezka G.) zúčastnili  matematické soutěže „Nebojte se matematiky“, která se konala pod záštitou MÚ Kopřivnice v Katolickém domě v Kopřivnici. Soutěžilo celkem 11 družstev z Kopřivnice a okolí. Pro žáky  to bylo zajímavé srovnání s vrstevníky z jiných škol. V silné konkurenci naše družstvo obstálo na jedničku.

Po týmové spolupráci při řešení matematických úloh, které byly zčásti netradiční a při jejichž řešení mohli žáci použít pouze vědomosti ze školy, logické myšlení, tužku a papír, obsadili nejvyšší medailovou pozici - 1. místo. Žákům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchu v dalších soutěžích.

matika

Předchozí stránka: Úvod Následující stránka: Škola