Školní život

11.11.2019

BOBŘÍK INFORMATIKY


Ve dnech 6. - 8.11. se žáci naší školy zúčastnili předmětové soutěže Bobřík informatiky, která je podporována Ministerstvem školství. Tato soutěž je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií a klade si za cíl seznamovat žáky s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače. Soutěžili jsme v kategorii MINI, která je určená žákům 4. a 5. ročníku. Více o soutěži na webu: Bobřík informatiky.
Žáci, kteří si v soutěži vedli nejlépe a splnili bodovou hranici pro úspěšné řešitele, která byla 120 bodů, získali diplom. Maximální počet bodů, které lze v testu získat  je 196.

Nejúspěšnější řešitelé: Jáchym 5. ročník 192 bodů 

                                  Pavel 4. ročník 165 bodů

                                  Andrejka 5. ročník 153 bodů

                                  Karolínka 3. ročník 152 bodů

                                  Agátka 5. ročník 148 bodů

Předchozí stránka: Ekokodex