Školní život

25.10.2019

LICHNOVSKÝ CHYTROLÍN


        Ve čtvrtek 24.10. jsme se zúčastnili každoroční soutěže Lichnovský chytrolín, kterou již mnoho let pořádá pro malotřídní a menší školy ZŠ Lichnov. Za školu vždy soutěží tříčlenná skupina, tvořená jedním žákem ze třetího, čtvrtého a pátého ročníku.  Náš tým byl letos „chlapský“, Matěj , Marek a Kuba. S napětím jsme očekávali, jak bude letos soutěž vypadat, protože každý rok má trošku jinou podobu. Ráno se v Lichnově sešlo šest týmů. Každá škola odpovídala na otázky ze čtyř různých témat pomocí tabletu. Oblasti se týkaly pohádek, České republiky, sportu a přírodovědné oblasti. Po prvních třech kolech jsme byli na předních místech, ale poslední oblast se nám úplně nevydařila a už to nespravil ani poslední úkol, který jsme splnili skvěle - poznat netradiční předmět. Celkově jsme skončili na pátém místě.  I tak se nám soutěž moc líbila a moc nám chutnala svačinka, kterou pro všechny nachystaly paní kuchařky ze ZŠ Lichnov.

2

 

 

Předchozí stránka: Ekokodex